BAŞKAN AVAN; ENDİŞEYE MAHAL YOK! POZANTI PIRIL PIRIL OLACAK

BAŞKAN AVAN; ENDİŞEYE MAHAL YOK! POZANTI PIRIL PIRIL OLACAK

BAŞKAN AVAN; ENDİŞEYE MAHAL YOK! POZANTI PIRIL PIRIL OLACAK

Pozantı Belediye Başkanı Ali Avan, temizlik işleri personeli ile yaptığı toplantıda, personeline güvendiğini ve Pozantı’yı tertemiz yapacaklarını belirterek “Endişeye Mahal Yok, Biz Varız” sloganıyla vatandaşımıza layık olmaya çalışacağız dedi.

Yaz aylarının yaklaşması ve okulların kapanmasına kısa bir süre kala ilçeye göç edecek yaylacıların sağlayacağı nüfus yoğunluğunu göz önünde bulunduran Pozantı Belediye Başkanı Ali Avan, temizlik personeli ile bir toplantı yaparak, çalışma prensiplerinin Pozantı ve Pozantılı’ya layık olmak gerektiğini vurguladı.

SİZLERE GÜVENİYORUM

Yaşanacak olan nüfus yoğunluğuna yetişebilmek için ek temizlik personeli alan Başkan Ali Avan, yapmış olduğu konuşmada; “Hepimiz Pozantılıyız ve her biriniz benim için çok kıymetlisiniz. Şuanda 21 bin olan nüfusumuz yaklaşık bir hafta sonra okullarında kapanmasıyla 300 binlere çıkacak. Bunun için halkımıza ve yaylacı vatandaşlarımıza daha iyi hizmet edebilmek, ilçemizdeki çöp leri daha hızlı sürede toplayabilmek adına sizler ek olarak işe aldık. Görüyorsunuz çöp araçlarımızın üzerinde de yazdığı gibi “Endişeye Mahal Yok Biz Varız” Pozantımız Pırıl Prıl Olacak Temiz Kalacak sloganımızla her sabah işimizi en iyi yapmak için işe başlayacağız. Orada yazan biz ben değilim sizlersiniz. Belediyemize ait 5 adet çöp aracına 3 adet daha sıfır araç ilave ettik. İlerleyen günlerde 2 araç daha gelecek. Toplam 10 aracımızla yoğun bir çalışma içerisine gireceğiz.

TEK HEDEFİM POZANTI’YA LAYIK OLMAK

Pozantı'da en çok iz bırakmamız gereken proje, temizlik olduğuna inanıyorum. Çünkü temizlik imandan gelir. Sokaklarımızı ve Pozantı’yı sizlere emanet ediyorum. Belki bizlerin ayda bir kez geçeceği sokaklardan sizler her gün geçeceksiniz. Lütfen sizlerden tek ricam Pozantı’ya ve Pozantılıya layık olalım. Benim tek hedefim bu yani Pozantı’ya layık olmak. Bu layıklığı İnşallah sizinle beraber başaracağız. Ben size güveniyor ve inanıyorum. Pozantılı vatandaşlarımız da bizlere inansınlar ve güvensinler.” Dedi.Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis