BAŞKAN MUSTAFA ÇAY’IN YENİ YIL MESAJI

BAŞKAN MUSTAFA ÇAY’IN YENİ YIL MESAJI

Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Çay, kutlama mesajında, 2024 yılının tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesi temennisinde bulundu.

2024 yılında da Pozantı’yı daha ileriye taşıyacak yatırımlara imza atmak için durmaksızın çalışacaklarını dile getiren Başkan Mustafa Çay, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Pozantı’mızı daha güzel yarınlara taşımak için yaptığımız çalışmaların verdiği heyecanı, sevinci ve gururu hep birlikte yaşadığımız 2023 yılını geride bırakıyoruz. Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıp, yeni bir yıla coşku ve umutla giriyoruz. Geride bıraktığımız 2023 yılında üretken belediyecilik hedefimiz doğrultusunda altyapıdan üstyapıya, turizmden kültür sanata yenilikçi çalışmalarla Pozantı’yı daha ileriye taşımak için var gücümüzle çalıştık. Hizmete sunacağımız tüm çalışmalarda, bugüne dek olduğu gibi bundan sonrada birinci önceliğimiz hemşehrilerimizin yararına olacaktır. Şeffaf ve adil yönetim anlayışımızla güzel ilçemizi daha da ileriye taşıyacağız. 2024 yılında da her geçen gün büyüyen ve gelişen Torosların incisi Pozantı’mızda yeni hedefler, yeni projeler ve yatırımlarla en iyi şekilde hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Bunu da hep birlikte, istişare içerisinde, birliğimiz, beraberliğimiz ve sevgimizle gerçekleştireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa, sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor, hemşehrilerimin ve aziz milletimizin yeni yılını en içten duygularımla kutluyorum.”

Mustafa ÇAY

Pozantı Belediye Başkanı


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis