ERKEN REZERVASYONLAR BAŞKAN ÇAY'IN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

ERKEN REZERVASYONLAR BAŞKAN ÇAY'IN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜYOR

Sonbaharın Başkenti Belemedik'te yer alan ve işletmeciliğini Pozantı Belediyesi'nin yaptığı Belemedik Butik Otel ve Belemedik Bungalov Evler'in doluluk oranı Başkan Mustafa Çay'ın yüzünü güldürdü. 

 

"Üretken Belediyecilik" anlayışını kendine şiar edinen Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ın kurduğu birbirinden hünerli ustalardan oluşan atölye ekibinin ellerinden çıkan Bungalov Evler, ahşap yapısı, mimarisi ve eşsiz lezzet sunumuyla misafirlerini mest ederken, yine geçtiğimiz hafta hizmete giren, doğanın içerisinde, çam ağaçlarının kokusuyla bezenmiş 13 odalı Butik Otel'e de rağbet oldukça fazla oldu. 

 

Özellikle sonbaharın yaklaşması, Belemedik'teki sararan ağaçlarla bezenmiş eşsiz manzara eşliğinde fotoğraf çektirmeyi arzulayan vatandaşlar şimdiden aylar sonrasına rezervasyon yaptırarak yerlerini ayırttılar. 

 

ÇAY, TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından hem butik otelin hem de bungalov evlerin yüzde 100 dolduğunu açıklayan Başkan Mustafa Çay ilgi ve alakalarından ötürü misafirlere teşekkür etti. 

 

Güler yüzlü hizmeti,lezzet ve konforla birleştirerek misafirlerine sunmayı hedefleyen Başkan Mustafa Çay, "16 Ekim Cumartesi günü siz kıymetli dostlarımız ve müşterilerimizin yoğun ilgi ve teveccühleri ile Belemedik Bungalov Evlerimiz ve Belemedik Butik Otelimizin tüm odaları bugünden rezervasyon yapılarak full olarak dolmuştur. İlginize ve sevginize layık olmak için güler yüzle hizmet vermeye, lezzet ve konforun keyfini sürmenizi sağlamaya, akşam da bağlama ve gitar eşliğinde harika türkü ve şarkılarla sizleri ağırlayacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Teşekkürlerimizle" dedi.Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis